KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264325
nr 1526 4325
Koefod Hansen, sjöfåglar. Signerad. Olja på duk, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:30:51
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr